گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
با دوستامون کجا بریم تهران

اگر به گذراندن اوقات فراغت با دوستان خودتان اهمیت می دهید، کافیست که به جاهای تفریحی تهران بروید و از آن ها دیدن کنید. جاهای دیدنی تهران کم نیستند و لازم نیست که حتما برای تفریحات آخر هفته خودتان از تهران خارج شوید و به شمال بروید. همین که با جاهای تفریحی در تهران آشنایی داشته باشید، خیلی ساده می توانید در کنار دوستان خودتان اوقات بسیار خوبی را سپری کنید. در ادامه مقاله قصد داریم به چند تا از بهترین جاهای تفریحی تهران که بازدید از آن ها در کنار دوستان مزایای زیادی را به همراه دارد، اشاره کنیم.  

لیست جاهای تفریحی تهران در کنار دوستان

برخی از مکان های تفریحی معروف تهران به شرح زیر است:

بام تهران

یکی از بهترین جاهای تفریحی در تهران، بام تهران است. اگر می خواهید کمی از هیاهوی شهر دور باشید و با دوستان خود اوقات خوبی را سپری کنید، بام تهران یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. بام تهران برای بازدید شبانه فوق العاده است. چراغ های ماشین ها و ساختمان های تهران در زیر پاهای شما برق می زنند و لذت فوق العاده ای را در کنار سکوت و آرامش به شما خواهند داد. به دلیل اینکه امکانات خوبی در بام تهران وجود دارد، می توانید در هر زمانی از آن دیدن کنید. سورتمه بام تهران، میدی باس های برقی، زیپ لاین و ... از جمله امکانات تفریحی این مکان هستند، همچنین می توانید در کنار دوستان خودتان نوشیدنی های گرم و خوشمزه نیز میل کنید.

لیست جاهای تفریحی تهران در کنار دوستان

بولینگ عبدو

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به بازی های گروهی و ورزش کردن اهمیت می دهید، بولینگ عبدو یکی از بهترین جاهای تفریحی تهران برای شما است. این مجموعه دارای یک فضای بولینگ با 20 توپ به صورت رایگان است. اگر بخواهید بیشتر بازی کنید، باید کمی هزینه بپردازید. اما ارزشش را دارد که این بولینگ را امتحان کنید.

پیست اسکی شمشک

یکی از پرطرفدارترین جاهای دیدنی تهران برای بازدید با دوستان، پیست اسکی شمشک است. این پیست در شمال شرقی تهران قرار گرفته و دارای چند نوع پیست است که هر یک از افراد می توانند مطابق با سلیقه و سطح مهارت خودشان از این پیست ها استفاده کنند. پیست مهتاب طولانی ترین پیست اسکی در این مجموعه است. می توانید در کنار پیست، از تله سیژ و تله اسکی این مجموعه نیز استفاده کنید و در کنار دوستان خودتان اوقات خوبی را سپری کنید.

پارک آبی اُپارک تهران

اگر طرفدار بازی های آبی هستید، بد نیست که برای بازدید از پارک آبی اوپارک تهران کمی وقت بگذارید. این پارک آبی دارای 14 سرسره مجزا برای گروه های سنی مختلف است. این پارک آبی در کنار خدمات کامل، لحظات خوبی را برای شما و دوستانتان به ارمغان می آورد و می توانید تا ساعت ها در این پارک آبی باشید و از امکانات آن لذت ببرید.

پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک تهران یکی از بهترین جاهای دیدنی تهران برای قرارهای دوستانه است. اگر می خواهید کمی تنوع به دورهمی های دوستانه خودتان بدهید، بازدید از پارک ژوراسیک می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. دایناسورهای جذاب موجود در این پارک که گاهی هم پلک می زنند و دست و دم خود را تکان می دهند، مناسب عکاسی دوستانه هستند.

لیست جاهای تفریحی تهران در کنار دوستان

فوتبال حبابی بام لند

یکی از بهترین جاهای تفریحی تهران که توصیه می کنیم با دوستان خودتان به صورت گروهی آن را تجربه کنید، فوتبال حبابی بام لند است. این فوتبال حبابی در گروه های 6 نفره برگزار می شود. می توانید یک پوشش مانند حباب داشته باشید و با توپ بازی کنید. جذابیت این بازی برای زمانی است که دوستان شما در این توپ های حبابی قرار می گیرند و نمی توانند تعادل خودشان را حفظ کنند. مطمئن باشید که بعد از مدت ها یک خنده از ته دل با این فوتبال از سر می دهید.

دریاچه چیتگر

اگر طرفدار مکان های عمومی و شلوغ برای گذراندن اوقات فراغت خودتان هستید، دریاچه چیتگر یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. این دریاچه امکانات رفاهی زیادی را در اختیار افراد قرار می دهد. نورپردازی های جذاب این دریاچه مصنوعی زیبایی فوق العاده ای به آن در طول شب می دهد. این دریاچه دارای امکانات تفریحی زیادی است که از جمله آن ها می توان به شهربازی، ورزش های آبی، پارک آبی و ... اشاره کرد.

مجموعه کارتینگ آزادی

اگر شما و دوستانتان علاقه مند به رانندگی با سرعت بالا هستید، کارتینگ آزادی را از دست ندهید. این کارتینگ در مکانی ایده آل برای آن افرادی که به رانندگی با سرعت بالا علاقه مند هستند، ساخته شده است. این کارتینگ دارای کافی شاپ زنجیره ای امیر چاکلت است و امکانات آموزشی بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می دهد. علاوه بر اینکه می توانید در این مجموعه با سرعت بالا رانندگی کنید، می توانید از سالن های ورزشی دیگر مانند فوتبال دستی و بیلیارد نیز استفاده کنید.

درکه

یکی از زیباترین جاهای تفریحی تهران، درکه است. درکه در تمام ساعات شبانه روز خدمات متنوعی را به گردشگران ارائه می کند. هوای سالم و پاک این مجموعه، یکی از مهم ترین مشخصه های آن محسوب می شود. در شرایطی که کمی هوای تمیز در تهران آرزو است، رفتن به درکه با دوستان می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. درکه یکی از بهترین مکان ها برای طبیعت گردی، کوهنوردی و عکاسی است. برای پیک نیک های آخر هفته با دوستان می توانید درکه را امتحان کنید.

لیست جاهای تفریحی تهران در کنار دوستان

دربند

بعید است در ایران زندگی کنید و نام دربند را نشنیده باشید. دربند یکی از بهترین جاهای تفریحی تهران است که امکانات بسیار متنوعی را به مسافرین و گردشگران ارائه می کند. ساعت کاری و بازدید خاصی برای دربند تعریف نشده است و این یعنی اینکه می توانید لحظات شاد و مهیجی را در هر ساعتی در این مجموعه سپری کنید. تله سیژ، رستوران های متعدد و آب و هوای فوق العاده، این مقصد تفریحی را به یکی از بهترین گزینه ها برای دورهمی های دوستانه تبدیل کرده اند.

پارک جنگلی لویزان

برای درست کردن کباب و جوجه و تهیه یک ناهار خوشمزه در کنار دوستان، پارک جنگلی لویزان یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. این پارک جنگلی، با نام پارک شیان نیز شناخته می شود و از دو بخش شرقی و غربی تشکیل می شود. درختان سرسبز و طبیعت سرزنده این پارک جنگلی، شما را به وجد خواهد آورد. نکته جالب این پارک جنگلی این است که وقتی به بالاترین بخش آن می رسید، تهران بزرگ را زیر پاهای خودتان می بینید. می توانید اوقات خوشی را در کنار دوستان در این پارک جنگلی سپری کنید.

 

نوشتن دیدگاه