گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
بهترین تولید کننده پنجره آلومینیومی اصفهان فلوت

ساز و کار از تولید کننده های برجسته در انواع درب و پنجره UPVC و آلومینیوم اختصاصی (لامل, بریک, فریم لس) است که در دو خط اختصاصی و کاملا پیشرفته در تولید در و پنجره های UPVC و آلومینیومی فعالیت می کند. تاریخ افتتاح این شرکت سال 1385 است و 18 سال سابقه درخشان در انواع پروژه های مرتبط دارد و تولید کننده ی انواع شیشه های دو و چند جداره است. این گروه صنعتی تا به امروز بیش از 10000 پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده است.

انواع پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی نسبت به انواع چوبی و آهنی طرفداران بیشتری دارد. برخی از انواع این پنجره ها به شرح زیر است:

  • مدل بازشو تک حالته
  • مدل بازشو دو حالته
  • مدل پنجره ی دوجداره ی کشویی
  • مدل بازشو آکاردئونی
  • بازشو فولکس واگنی
  • دوجداره ی مدل فرانسوی
  • بازشوی پنجره دوجداره مدل کلنگی
  • بازشوی پنجره دوجداره مدل کلنگی
  • پنجره محوری

تاثیر تجربه در تولید درب و پنجره آلومینیومی

با توجه به اینکه امروزه گروه های صنعتی مختلفی برای تولید درب و پنجره های آلومینیومی تاسیس شده است، گروهی موفق تر است که با تجربه ی طولانی در این عصر توانسته باشد از رقبای خود پیشی بگیرد. گروه صنعتی  اصفهان فلوت  که بیشتر از 18 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است، توانسته است با توجه به سابقه قابل توجه و دستاورد هایی که در این زمینه کسب کرده است، توجه گروه های مختلف را به خود جلب کند و در گروه پیشتازان این عرصه  قرار بگیرد.

گروه صنعتی اصفهان فلوت با شرکت های صاحب نامی چون شرکت پارسیان پی، شرکت سداد، شرکت خانه سازی سپاهان و ... همکاری مثمر ثمری را داشته است. این شرکت صنعتی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.

شرکت صنعتی اصفهان فلوت در کنار تجربه و سابقه درخشانی که توانسته است در طی این سال ها کسب کند، از خلاقیت هوشمندانه نیز استفاده کرده است و توانسته است تمام تولیدات صنعتی خود را با تکنولوژی دنیا پیش ببرد. از خدمات قابل توجه این شرکت می توان به همراهی کردن یک گروه مشاوره متخصص و مجرب و همچنین اندازه گیری رایگان آن اشاره کرد. نصب تمام تجهیزات این گروه صنعتی به سرعت انجام می شود و شما می توانید در اسرع وقت سفارش های خود را تحویل بگیرید.

تاثیر تجربه در تولید درب و پنجره آلومینیومی

درب و پنجره ی دوجداره ی آلومینیومی از لحاظ فیزیکی مقاوم و بادوام هستند و نسبت به انواع دیگر آن نسبتا انقباض و انبساط کمتری دارند و دارای مقاومت در برابر خوردگی هستند، در نتیجه نیاز کمتری به تعمیر دارند، که با توجه به ویژگی آن ها، نگهداری آن آسان تر است.

مواد به کار رفته در این در و پنجره های آلومینیومی مواد قابل بازیافت هستند، از جمله آن می توان به پروفیل به کار رفته در آن که زیست تخریب پذیر است و با محیط زیست سازگار است، اشاره کرد. چون این پنجره ها سبک اند جابجایی و نصب آن ها راحت است و همچنین دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند که در انواع مختلف کوچک و بزرگ هستند، در نتیجه سلیقه های مختلف را در برمیگیرند.

این درب و پنجره ها از لحاظ اقتصادی به صرفه و دارای قیمت مناسبی هستند و با توجه به مواد به کار رفته در آن ها، می توانیم کمتر نگران آسیب به محیط زیست باشیم. این تولیدات دارای مقاومت نسبی در برابر تغییرات مختلف جوی و همچنین آتش سوزی هستند. با توجه به عایق بودن این پنجره ها، این محصولات از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند که از این لحاظ مقرون به صرفه هستند. از ویژگی های قابل توجه محصولات شرکت اصفهان فلوت می توان به ارائه محصولات با ضمانت 5-7 ساله اشاره کرد.

تاثیر تجربه در تولید درب و پنجره آلومینیومی

اصفهان فلوت اجرای درب و پنجره آلومینیومی

گروه صنعتی اصفهان فلوت در زمینه ی اجرای درب و پنجره آلومینیومی دارای یک سیستم به روز با کادری متخصص و مدرن است که توانسته اند بهترین تولید خود را در سطح کشور ارائه دهند. استفاده از مواد عالی و درجه یک به تبع کیفیت تولید را افزایش می دهد.

علاوه بر تجربه بالای این گروه صنعتی، بعضی از ویژگی های درب و پنجره های آلومینیومی گروه صنعتی فلوت اصفهان باعث افزایش محبوبیت آن در بین تولیدکنندگان شده است. برای مثال استفاده از سیستم های مدرن و ماشین آلات اروپایی که توسط افراد متخصص و مجرب کنترل می شوند.

این تولیدات دارای آب بندی مطلوب، صداگیری مناسب، رنگ بندی متنوع و با کیفیت هستند که با رنگ بندی متنوع و با کیفیت، باعث زیبایی تولید شده اند. این در و پنجره های آلومینیومی مجهز به عایق گرما وسرما هستند که ضد اشتعال نیز هستند. شرکت صنعتی اصفهان فلوت، تمامی مراحل را به طور تخصصی با افراد متخصص خود و در مجموعه ی خود انجام می دهد.

نوشتن دیدگاه