گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
قیمت شیشه سکوریت مغازه با نصب توسط شیشه تایم

امروزه استفاده از گلس در قسمت‌های مختلف ساختمان‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها به امری متداول تبدیل شده است. در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها به منظور دید بهتر مشتریان به داخل ساختمان و ویترین از این نوع متریال استفاده می‌کنند. گلس علاوه بر افزایش زیبایی دکوراسیون و همچنین افزایش فروش کسب‌وکارها در افزایش امنیت مراکز خرید هم تأثیر بسزایی دارد. البته نوع بلور مورد استفاده در مراکز تجاری، بسته به نیاز مشتری، محل نصب و بسیاری فاکتورهای دیگر انتخاب می‌شود. در این مطلب با قیمت شیشه سکوریت مغازه با نصب و سایر مشخصات آن آشنا خواهید شد.  در ضمن برای خرید این مدل شیشه ساختمان و نصب آن، ما مجموعه معتبر و حرفه‌ای شیشه‌تایم را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مشخصات شیشه سکوریت مغازه

شما می‌توانید انواع بلور سکوریت یا نشکن مخصوص فروشگاه‌ها و مراکز خرید را از وب‌سایت timeglass سفارش دهید. از مشخصات قابل توجه گلس‌های نشکن این گروه تولیدی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بلورهای سکوریت مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند و بر اثر ضربات سنگین شکسته نمی‌شوند.
 • این نوع گلس‌ها به دلیل بهره‌مندی از یک لایه فیلم پلیمری، عایق صدا، گرما و سرما هستند.
 • مقاومت بلورهای نشکن در برابر برخورد اجسام در هنگام جابه‌جایی آن‌ها مثال زدنی است.
 • شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، بلورهای سکوریت در ابعاد و عرض متنوع را سفارش دهید.
 • این محصولات برای ساخت انواع درب و پنجره، دیوارهای بالکن‌ها، پارتیشن‌بندی داخلی و غیره استفاده می‌شوند.
 • گلس‌های سکوریت timeglass به واسطه داشتن علامت استاندارد، کیفیت بالایی دارند و این علامت روی آن‌ها درج شده است.
 • یک بلور نشکن باکیفیت در طی پروسه تولید خود هیچ موج و قوسی برنخواهد داشت.

مشخصات شیشه سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت مغازه

 ۴ دسته انواع گلس سکوریت مغازه عبارتند از:

 • گلس فروشگاه با درب لولایی: شیشه مغازه با درب لولایی به سازه‌‌ای می‌گویند که بازشوی آن‌ روی لولا یا اصطلاحاً پاشنه می‌چرخد. این محصولات اغلب به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد 220*90 سانتی‌متر ساخته می‌شوند. البته این نوع سازه‌ها به صورت دو لنگه در ابعاد 200*240 سانتی‌متر با استوپ ایرانی یا خارجی (با فریم یا بدون فریم) هم قابل اجرا هستند.
 • گلس فروشگاه با درب کشویی: این سبک از بلور مغازه‌ها جای کمتری نسبت به نوع قبلی اشغال کرده و دارای سیستم پیچیده‌تری هستند. محصولات مذکور از یک ریل افقی و قرقره‌های جاسازی شده درون آن تشکیل می‌شوند. این نوع بلورهای مخصوص مراکز تجاری قابلیت اجرا به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد 220*90 سانتی‌متر و دو لنگه در ابعاد 220*240 سانتی‌متر را دارند.
 • شیشه مغازه درب کشویی به صورت فریم‌دار و فریم لس یا طرح اتوماتیکی هم قابل اجرا است. البته در نوع طرح اتوماتیکی به دلیل استفاده از قاب آلومینیومی، استیل، استیل طلایی یا آلومینیوم رنگ کوره‌ای، قیمت شیشه سکوریت مغازه با نصب افزایش خواهد داشت.
 • گلس فروشگاه به صورت ثابت و بدون بازشو: این سبک بلور متناسب با فضاهایی است که بازشو ندارند. همچنین این نوع متریال ویترینی برای فضاهایی استفاده می‌شود که بازشوی چوبی، فلزی یا آهنی آن‌ها از قبل تهیه و نصب شده است.
 • گلس فروشگاه با درب کشویی اتوماتیک برقی: شیشه مغازه با درب اتوماتیک کشویی یکی از مدرن‌ترین و پرطرفدارترین متریال مورد استفاده در مراکز خرید است. زیرا این محصول مشکلات استفاده از لولا یا ریل را ندارد و باز و بسته شدن آن به آسانی و بدون نیاز به فشار انجام می شود. شما می‌توانید با توجه به محل اجرای پروژه، این محصول را به صورت تک لنگه با ابعاد 220*90 سانتی‌متر یا به صورت دو لنگه در ابعاد 220*240 سانتی‌متر سفارش دهید.

انواع شیشه سکوریت مغازه

بهترین قیمت شیشه سکوریت مغازه با نصب

بلور نشکن نسبت به گلس‌های معمولی، قیمت بالاتری دارد، اما به طور کلی فاکتورهایی مثل کیفیت ساخت، هزینه یراق‎آلات و نوسانات بازار، روی قیمت این محصول تأثیرگذار هستند. همچنین قیمت شیشه سکوریت مغازه با نصب بیشتر از مواردی است که مشتری نیازی به نصب توسط تیم متخصص ندارد. واضح است که هر چقدر ابعاد گلس بیشتر باشد، اجرت نصب آن بیشتر خواهد شد. در مجموع دستمزد نصب در شرایط غیر استاندارد ،همچون شرایط زیر، توافقی تعیین می‌شود:

 • ارتفاع نصب گلس.
 • وضعیت حمل گلس تا محل اجرای پروژه.
 • نیاز به دستگاه‌ها و ابزارهای ویژه برای نصب شیشه‌ای با ابعاد نامتعارف.
 • سهولت نصب و شرایط محیطی مطلوب.

 مجموعه شیشه تایم تلاش کرده‌ که محصولاتی با کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید به منظور خرید شیشه سکوریت به صورت عمده یا جزئی، کافی است به وبسایت شیشه تایم مراجعه و با مشاوران این گروه تولیدی ارتباط برقرار کنید. 

نوشتن دیدگاه