گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
تفریحات پرطرفدار کیش + نظر مسافران

پس از گذراندن روزهای پرمشغله، نیاز به مسافرت و خوش گذرانی به شدت احساس می‌شود. انتخاب مقصد برای تعطیلات همیشه کار سختی است. چراکه سلیقه همسفران با هم تفاوت دارد. برخی افراد عاشق طبیعت هستند. گروهی دیگر هیجان  و جنب و جوش می‌خواهند. اما جای نگرانی نیست. مسافرت به کیش می‌تواند به سفری خاطره انگیز برای تمام سلیقه‌ها تبدیل شود. اگر دوست دارید بیش‌تر با این جزیره زیبا آشنا شوید، تا پایان این مقاله از وب سایت گردونه گردی با ما باشید. در ادامه به معرفی تفریحات پرطرفدار کیش و نظر مسافران خواهیم پرداخت.

بهترین تفریحات جذاب کیش برای همه سلیقه ها

برای تعطیلات کجا سفر کنیم؟ این سوال یکی از پرتکرارترین پرسش‌ها به خصوص نزدیک به ایام تعطیلات است. پیدا کردن مقصد مسافرتی برای سفرهای دسته جمعی دشوارتر است. چراکه هر فردی سلیقه متفاوتی دارد. برخی به دنبال مکانی آرام و بی سروصدا هستند. بعضی افراد نیز می‌خواهند انرژی خود را تخلیه کنند. گروهی دیگر فقط به دنبال این هستند که حال و هوای خود را عوض کنند.

 با وجود سلیقه‌های متنوع انتخاب مکان کار دشواری است. کیش یکی از زیباترین جزیره‌ها در ایران است. سالانه افراد ایرانی و خارجی زیادی به این مکان زیبا سفر می‌کنند. دلیل این محبوبیت به تفریحات جذاب و بی ‌نظیر کیش مربوط می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت کیش مقصدی برای تمامی سلیقه‌ها است. با ما در سفری کوتاه همراه باشید تا تفریحات پرطرفدار کیش را بشناسید.

بهترین تفریحات جذاب کیش برای همه سلیقه ها

پاراسل

در تفریح جذاب پاراسل، با یک جلیقه و چتر بر سطح آب پرواز می‌کنید. نکات ایمنی کاملا رعایت می‌شوند و با کمربندهایی محکم و ایمن به چتر وصل می‌شوید. چتر را با طناب به قایق متصل می‌کنند. با بالا رفتن سرعت قایق چتر باز می‌شود و بالا می‌رود. دریا زیر پای شما خواهد بود. در صورت مناسب بودن شرایط جوی پاراسل پانصد متر بالا می‌رود و هیجان بیش‌تری در انتظارتان خواهد بود. پاراسل را می‌توانید در سواحل زیر تجربه کنید:

 1. ساحل مرجان
 2. ساحل سیمرغ
 3. ساحل دامون
 4. ساحل اسکله تفریحی

کشتی دریایی

کشتی دریایی از جمله تفریحات پرطرفدار کیش است. اگر می‌خواهید زمان خاطره انگیزی را به دور از هیجان بالا در کنار عزیزانتان سپری کنید، کشتی دریایی انتخاب جذابی خواهد بود. نشستن در کشتی و گوش دادن به موسیقی آرامش بخش، لذت فراوانی به همراه دارد. این تجربه با نسیم خنک دریا ترکیب می‌شود و آرامش شما را دو چندان می‌کند. شما می‌توانید وعده‌های شام و ناهار خود را بر سطح دریا و در کنار اجراهای زنده در این کشتی نوش جان کنید.

پارک آبی کیش

قطعا نام پارک آبی اوشن به گوشتان خورده است. در صورتی که از رفتن به دریا واهمه دارید، گشت و گذار در این پارک، لذت تفریحات آبی را برایتان به ارمغان می‌آورد. این پارک با عنوان اولین پارک موضوعی ایران و همچنین اولین پارک آبی روباز برای بانوان در ایران شناخته شود‌. سرسره‌هایی که در اوشن قرار دارند، شدت هیجان مختلفی را منتقل می‌کنند.

بهترین تفریحات جذاب کیش برای همه سلیقه ها

اگر فرد جسوری نیستید می‌توانید سرسره‌های آرام پارک را امتحان کنید. افرادی که به دنبال بالاترین سطح از هیجان هستند، می‌توانند به سراغ سرسره‌های تند و هولناک بروند. این پارک جذاب علاوه بر تفریحات آبی، اسکیپ روم نیز دارد. بنابراین اگر می‌خواهید ذهن خود را در زمینه حل معما محک بزنید، حتما اتاق فرار اوشن را امتحان کنید‌.

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ یکی از تفریحات پرطرفدار کیش از نظر مسافران است. البته مسافرانی که از ارتفاع نمی‌ترسند. سقوط آزاد تجربه ای است که هیچ گاه فراموش نمی‌کنید. پرش آزاد جزیره کیش دو سکوی چهل متری و شصت متری دارد. افرادی که برای اولین بار می‌خواهند پرش آزاد را تجربه کنند باید به سکوی چهل متری بروند. آن‌هایی که حرفه ای‌تر هستند می‌توانند هر دو سکو را امتحان کنند. در بانجی جامپینگ یک طناب به فرد وصل می‌شود. سپس او باید از ارتفاع بپرد. بنابراین اگر ترس از ارتفاع دارید، بهتر است به سراغ تفریحات دیگر بروید.

بهترین تفریحات کیش از نظر مسافران

تعدد و تنوع جاهای تفریحی و دیدنی جزیره کیش انتخاب را دشوارتر می‌کند. به همین علت در این بخش به بررسی تفریحات پرطرفدار کیش از نظر مسافران پرداختیم. بنابراین اگر موارد ذکر شده در بخش قبل نتوانستند شما را به سفر به کیش متقاعد کنند، حتما این بخش را مطالعه کنید.

بهترین تفریحات کیش از نظر مسافران

غواصی

غواصی بهترین و اصلی‌ترین تفریح در کیش است. اگر نمی‌توانید به تمام جاهای دیدن این جزیره سر بزنید، به هیچ وجه غواصی را از قلم نیندازید. با لباس مخصوص غواصی، می‌توانید کنار ماهی‌های مختلف و رنگارنگ جزیره شنا کنید. آبزیان را از نزدیک ببینید. اگر غواصی بلد نیستید، می‌توانید با مربی به زیر آب بروید. تمام نکات ضروری و لازم قبل از ورود به آب، به شما آموزش داده می‌شوند. بنابراین نیاز نیست در این باره نگران باشید. برای تجربه این تفریح آبی استثنایی، به مراکز غواصی زیر بروید:

 1. مرکز غواصی کیش
 2. مرکز غواصی مارینا
 3. مرکز غواصی تراول دایوینگ
 4. مرکز غواصی آکواریوس
 5. مرکز غواصی سی من
 6. مرکز غواصی ناتیلوس
 7. مرکز غواصی دایورزدان
 8. مجتمع دنیای زیر آب

فلای بورد

فلای بورد یکی از تفریحات پرطرفدار کیش از نظر مسافران است. البته امتحان کردن فلای بورد به افرادی که بیماری‌های زمینه‌‌ ای ندارند توصیه می‌شود. چراکه این تفریح، اوج هیجان را به شما منتقل می‌کند. فلای بورد نیز یکی دیگر از انواع تفریحات آبی جزیره کیش است. توسط لوله‌های مخصوص از سطح آب فاصله می‌گیرید. سپس مسیر خود را به اطراف هدایت می‌کنید. فشار از طریق آب به پایه ای که بر آن قرار دارید منتقل می‌شود و شما را بالا نگه می‌دارد.

فلای بورد

جایروکوپتر

اگر می‌خواهید پرواز بر فراز آسمان را تجربه کنید، جایروکوپتر کیش را امتحان کنید. جایروکوپتر ترکیبی از آرامش و هیجان است. در این تفریح بی دردسر، سوار جایروکوپتر شده و جزیره را زیر پای خود می‌بینید. البته این وسیله تنها برای دو نفر جای دارد که یکی از آن‌ها خلبان است. بنابراین اگر به دنبال تفریح تک نفره هستید، می‌توانید برای تجربه پروازی شگفت انگیز خود را به میدان ملل کیش برسانید.

کلام آخر

در این مقاله از وب سایت گردونه گردی شما را با تفریحات پرطرفدار کیش آشنا کردیم. با مطالعه کامل این مقاله می‌توانید قبل از سفر برنامه ریزی کرده تا تمام یا بخشی از این تفریحات را تجربه کنید. سفر به کیش می‌تواند به خاطره ای به یاد ماندنی تبدیل شود. اگر دوست دارید با جاهای دیدنی دیگری آشنا شوید، حتما نگاهی به سایر مقالات سایت بیندازید. پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق راه‌های ارتباطی سایت با ما در میان بگذارید.

نوشتن دیدگاه