گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
طول عمر پارتیشن شیشه ای چقدر است از زبان شهر پارتیشن

پارتیشن شیشه ای امروزه پرطرفدارترین نوع پارتیشن بندی در محیط های تجاری و اداری است. این حجم از محبوبیت هم به دلیل استحکام بالا و زیبایی ظاهری بسیار عالی این پارتیشن بندی است. اگر می خواهید بدانید که طول عمر پارتیشن شیشه ای چقدر است، این مطلب از زبان شهر پارتیشن را مطالعه کنید. شهر پارتیشن بهترین اجرا کننده پارتیشن شیشه ای در کشور است که قیمت پارتیشن شیشه ای با نصب آن مناسب است.

طول عمر پارتیشن شیشه ای

طول عمر پارتیشن شیشه‌ای به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان به طور دقیق یک عدد مشخص برای آن تعیین کرد. عواملی که بر طول عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای تاثیر می‌گذارند عبارتند از:

  • کیفیت شیشه: اگر از شیشه با کیفیت بالا برای تولید پارتیشن‌های شیشه‌ای استفاده شود، طول عمر آن افزایش می‌یابد. شیشه با کیفیت، فریم محکم و قطعات متناسب با استانداردهای کیفیتی می‌توانند به ماندگاری پارتیشن کمک کنند.
  • نگهداری و تعمیرات: نگهداری منظم و تعمیرات به موقع می‌توانند عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای را افزایش دهند. در صورتی که هرگونه خرابی در پارتیشن‌ها به موقع تعمیر شود، عمر آن به طور قابل توجهی افزایش یابد.
  • محیط و شرایط اطراف: شرایط محیطی مانند دما و رطوبت به نور مستقیم خورشید و تغییرات شدید دما نیز می‌توانند بر عمر پارتیشن‌ها تاثیرگذار باشند.
  • نوع استفاده: نوع استفاده از پارتیشن‌ها نیز مهم است، برای مثال در محیط‌های با تردد بالا و حرکت مکرر، طول عمر پارتیشن کاهش می یابد.

طول عمر پارتیشن شیشه ای

 

طول عمر پارتیشن شیشه ای بیشتر است یا پارتیشن چوبی

سوالی که همیشه ذهن افراد متقاضی پارتیشن را به خود مشغول کرده است این است که طول عمر کدام پارتیشن بیشتر است و کدام یک کارایی و دوام بیشتری دارد. در جواب به این سوال بهتر است اول انواع پارتیشن های پرطرفدار از جمله پارتیشن بندی چوبی و شیشه ای را مورد بررسی قرار دهید و سپس در مورد طول عمر و کارایی آن ها صحبت کنیم:

  • پارتیشن چوبی: پارتیشن چوبی به دلیل استفاده از چوب با کیفیت دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه است. قطعا مقاومت این پارتیشن ها در برابر آسیب و ضربه بالاتر از شیشه های سکوریت و پارتیشن شیشه ای است، اما از لحاظ دیگری دچار ضعف هستند، به عنوان مثال شیشه سکوریت به راحتی قابل شستشو بوده و در محیط های مرطوب و شرجی نیز گزینه ای ایده آل به شمار می آید. در صورتی که پارتیشن چوبی در شهرهای شرجی، محیط های مرطوب و جایی که رطوبت هوا بالا است اصلا گزینه مناسبی نیست و به مرور زمان خراب می شود. از طرفی این نوع پارتیشن ها قابل شستشو نیستند و نمی توان به کرات آن ها را شست و شو داد و دستمال کشی نمود. یکی دیگر از معایب پارتیشن چوبی این است که قابلیت گذر نور را ندارد و هنگامی که شما یک محیط و یا یک ناحیه را با استفاده از پارتیشن چوبی محدود و پارتیشن بندی می کنید، نور رسانی به آن مکان نیز محدود می شود، مگر این که منبع نوری دیگری همچون وجود یک پنجره، نور داخلی آن را تامین نماید، اما پارتیشن های شیشه ای از این عیب مستثنی هستند و به راحتی نور را عبور می دهند.

طول عمر پارتیشن شیشه ای بیشتر است یا پارتیشن چوبی

  • پارتیشن شیشه ای: همانطور که قبلا هم گفتیم مقاومت پارتیشن شیشه ای در برابر ضربه کمتر از پارتیشن چوبی است، اما مزیت های بسیار زیاد دیگری نیز دارد که آن را به یک پارتیشن محبوب تبدیل نموده است. در صورتی که شما قصد پارتیشن بندی اداره و یا محیط کار خود را داشتید، به راحتی می توانید با توجه به هزینه و با توجه به نوع محیط کاری خود یکی از این دو مدل را انتخاب کنید، اما در صورتی که نیاز به دید همه جانبه در اداره و محل کار خود داشتید، پارتیشن شیشه ای گزینه مناسب تری برای شما به شمار می ‌آید. از طرفی پارتیشن شیشه ای در دو نوع مات و شفاف وجود دارد و کسانی که قصد حفظ حریم خصوصی را دارند به راحتی می توانند از نوع مات شیشه استفاده کنند. در این زمینه نیز کارشناسان شهر پارتیشن آماده ارائه راهنمای جامع خرید پارتیشن شیشه ای در زمینه خرید انواع پارتیشن متناسب با محیط کار و اداره شما هستند.
نوشتن دیدگاه