گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
تور یکروزه دالاهو

دالاهو به عنوان مجری برگزارکننده تورهای داخلی و خارجی؛ انواع مختلف تورهای یک روزه، چند روزه، تورهای زمینی، هوایی، تورهای بوم گردی، طبیعت گردی و… را متناسب با آب و هوای منطقه با بهترین قیمت برگزار می‌کند. ما در ادامه این مقاله در مورد تفریحاتی که در تورهای یک روزه گنجانده می‌ شوند بیشتر صحبت خواهیم کرد. همچنین یک لیست کامل از لوازم ضروری و لوازم پیشنهادی که در تور یک روزه دالاهو نیاز خواهید داشت، به شما ارائه می کنیم.

تورهای دالاهو اغلب از نوع چندروزه هستند، اما تورهای یک روزه برای کسانی که مشغله بالاتری دارند و نمی‌ توانند در طول هفته سفر کنند مناسب‌ تر هستند. بسیاری از افراد شاغل تنها یک الی دو روز در هفته بیکار هستند و از این رو تنها تورهای یک و نیم روزه یا یک روزه برای این افراد مناسب است، بنابراین اگر شما هم متقاضی خرید تور یک روزه دالاهو هستید تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید.

تورهای یک روزه دالاهو شامل چه تفریحاتی است؟

تفریحاتی که در تور یک روزه برگزار می ‌شوند، بستگی به مکان برگزاری تور، امکاناتی که در آن محل وجود دارد، آب و هوای حاکم بر محل برگزاری تور و همچنین فصل دارد. به عنوان مثال اگر تور شما در یک جنگل شمالی برگزار شود عمده تفریحات شما مربوط به گشت و گذار در دل جنگل و نقاط مختلف آن می شود. این در صورتی است که اگر با تور کویر مسافرت کنید امکان دارد که عمده تفریحات شما شب هنگام در دل کویر باشد، تا بتوانید از جاذبه‌های کویر همچون ستارگان درخشان و هوای خنک آن لذت ببرید.

مقصد تورهای یک روزه اغلب مکان هایی هستند که فاصله طولانی با شهر مبدا نداشته باشند. به عنوان مثال شما هرگز نمی توانید از تهران به مسافرت یک روزه لرستان یا مثلا جنوب بروید. بهترین انتخاب برای افراد شاغلی که دوست دارند در حداقل زمان، بازدید از جاذبه‌ های توریستی و گردشگری را داشته باشند، خرید تور یک روزه دالاهو است. شما در این تور می‌ توانید در یک سفر یک روزه بدون اینکه برنامه‌ ریزی خاص داشته باشید و یا بدون اینکه زحمت رانندگی را به خودتان بدهید، به همراه خانواده یا دوستان خود به یک گردش یک روزه بروید.

تورهای یک روزه دالاهو شامل چه تفریحاتی است؟

گردش یک روزه از لحاظ اقتصادی نیز کاملا مقرون به صرفه است، چرا که شما برای خرید تورهای چند روزه و بلند مدت باید هزینه زیادی صرف کنید، این در صورتی است که شما می‌ توانید به راحتی با پرداخت هزینه اندک به یک گردش یک روزه و به یاد ماندنی بروید.

عدم نیاز به رانندگی یکی دیگر از مزایای خرید گردش یک روزه است. شما با خرید تورهای کوتاه مدت یک روزه دیگر نیازی به رانندگی نخواهید داشت و در روز تعطیل بدون اینکه رانندگی کنید و یا اینکه زحمت جمع آوری اسباب سفر را به خود بدهید، یک تفریح عالی خواهید داشت. مجری های برگزار کننده تور یک روزه اغلب صبحانه و میان وعده را برای شما در نظر می‌ گیرند و شما باید فقط به فکر تهیه وعده اصلی خود باشید.

تورهای یک روزه دالاهو شامل چه تفریحاتی است؟

معرفی لیست مجری های تور یک روزه دالاهو

شما در دالاهو می‌ توانید تورهای یک روزه مختلفی را خریداری کنید که از جمله آن ها می‌ توان به تور یک روزه شمال گردی، تور کویر گردی، تور تهران گردی، تور کاشان گردی و…  اشاره کرد.

 از جمله تورهای شمالگردی یکروزه می‌ توان به تور قلعه رودخان، تور مرداب هسل، تور ماسوله و مرداب سراوان، تور نمک آبرود، تور جنگل و آبگرم بلیران، تور گیلان‌ گردی، تور جنگل الیمستان، تور جنگل ارفع ده تا چشمه پراو، تور فیلبند، تور جنگل آلوبن، تور استخرگاه، تور جنگل لفور تا هفت آبشار، تور جنگل‌ های عباس آباد و ساحل متل‌ قو، تور جنگل راش، تور جنگل مازیچال و تور دریاچه چورت اشاره کرد. همچنین تورهای کویرگردی یک روزه نیز شامل تور مرنجاب، تور ابوزیدآباد و تور ورزنه هستند.

تورهای کاشان گردی یک روزه شامل بازدید از مکان‌ های تاریخی کاشان و بازدید از جاذبه‌ های گلاب گیری کاشان می‌ شود. البته دقت داشته باشید که کویرهای مرنجاب و ابوزید آباد نیز در کاشان واقع هستند، اما این تورها جزو دسته تورهای کویرگردی به شمار می‌آیند و تور کاشان گردی خود یک تور مجزای یک روزه است. تور تهرانگردی و اطراف تهران نیز شامل بازدید از جاذبه‌ های بسیار زیادی است. تهران مکان‌ های مختلفی برای بازدید دارد که شما می ‌توانید حداقل ۵ مکان را در یک روز بازدید کنید.

معرفی لیست مجری های تور یک روزه دالاهو

اما یکی از سوال‌های مهمی که به ذهن شما می‌ رسد این است که برای سفر یک روزه چه چیزهایی را با خود همراه کنیم؟ حال که تا حدودی در مورد انواع تور یک روزه و چگونگی برگزار شدن آن اطلاعات کافی کسب کردید، بهتر است بدانید که برای رفتن به این تور باید وسایل مورد نیاز خود را نیز جمع آوری کنید. اگرچه نیاز به وسایل زیادی ندارید، اما حتما دقت کنید که در این تورهایک دست لباس اضافه، کوله پشتی و تنقلات، وعده غذایی، زیر انداز شخصی، لوازم بهداشتی، کلاه، عینک، ضد آفتاب، کفش مناسب پیاده روی و مدرک شناسایی به همراه خود داشته باشید.

اغلب در سفرهای یک روزه پذیرایی ناهار انجام نمی‌ شود و فقط صبحانه جز خدمات تور است، بنابراین شما باید یا ناهار خود را به همراه داشته باشید و یا اینکه وجه لازم و کافی برای خرید ناهار همراه خود بیاورید. در برخی از مواقع در تورهای طبیعت گردی در دل طبیعت می‌ روید و مکان مناسبی برای خرید ناهار نخواهید داشت، به همین دلیل نیز مجبور خواهید شد که ناهار را همراه خود ببرید.

اکثر مسافرت‌ های یک روزه به گونه‌‌ای ترتیب داده می‌ شوند که شما در ساعات ابتدایی روز قبل از طلوع آفتاب حرکت می‌ کنید و هنگامی که شب از نیمه گذشته باشد برمی ‌گردید، بنابراین حداقل نیاز به یک وعده غذایی کامل خواهید داشت و باید تنقلات کافی نیز به همراه خود ببرید تا گرسنه نشوید. در مورد حمل و نقل نیز بهتر است بدانید که به دلیل مسافت کوتاه مقصد تور با مبدا، سفر شما با اتوبوس و وسیله حمل و نقل عمومی انجام می‌ شود، بنابراین نمی‌ توانید وسیله نقلیه شخصی خود را به همراه داشته باشید.

 

نوشتن دیدگاه