گردونه گردی ، 

بانک اطلاعات سفر

تورهای مسافرتی و باید ها و نباید های آن
خرید و فروش آهن آنلاین در شهر آهن

فروشگاه اینترنتی فروش آهن یا آهن آنلاین از جدیدترین نمونه های فروش آهن در دنیا است. دادوستد کسب و کارها بر بستر اینترنت، با نام Ecommerce شناخته می شود. این کلمه اختصار عبارت تجارت الکترونیک می باشد. فروشگاه اینترنتی یکی از نمونه های تجارت الکترونیک می باشد. تعداد زیادی از فروشگاه های اینترنتی در جهان وجود دارند که از شهرت بالایی برخوردار هستند و حجم معاملات مالی زیادی را به خود اختصاص داده اند. با توسعه تکنولوژی و علاقه مردم برای استفاده از آن موجب شده تعداد زیادی از کسب و کارها از حالت سنتی خود خارج شده و اقدام به ارائه کالا و خدمات خود در بستر اینترنت نمایند. در حالت کلی به ارائه کالا و خدمات بر بستر شبکه اینترنتی تجارت الکترونیک نامیده می شود.

آیا فروش آهن به صورت آنلاین ممکن است؟ آیا پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین اصولی است؟ استفاده از سامانه آهن و خرید فروش آنلاین آهن با توجه به ماهیت محصول اصولی است ؟ رویکرد جهان نسبت به خرید و فروش آهن آنلاین چگونه بوده است ؟ فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین در جهان کلمه ای نا آشنا نبوده و تعداد زیادی سامانه آهن برای تبادلات خرید و فروش آهن در جهان وجود دارد. خرید و فروش آهن به صورت آنلاین از مزیت های فروشگاه اینترنتی می باشد. دراین مطلب تصمیم داریم از تاثیر تحول تکنولوژی بر صنعت فولاد چین و آمریکا که یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولاد در جهان هستند سخن بگوییم.

 تاریخچه فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین

چین با استفاده از تجارت الکترونیک توانسته است تغییرات چشمگیری را در صنعت فولاد خود ایجاد کند. موسسه تحقیقات POSCO که در یکی از نسخه ای خود در مورد موج چهارم تولید تحقیق می کرد در مورد ادغام صنعت و تکنولوژی سخن می گفت تکنولوژی توانسته بود با تغییرات روش های سنتی با روش های الکترونیک و جدید، تغییرات محسوسی را در این صنعت ایجاد کند. این موسسه در گزارشات خود از تاثیر چشمگیر تکنولوژی در صنعت فولاد چین سخن می گوید.

اولین های فروشگاه اینترنتی در جهان

پیدایش اولین فروشگاه اینترنتی آهن در جهان به آمریکا برمی گردد که در سال 1998 تاسیس شده است. در دهه 1990 با پیشرفت تکنولوژی و دامنه های اینترنتی صنعت فولاد نیز توانست تغییرات بزرگی داشته باشد. با پیشرفت روش های جدید موانع جدی برای فروش آهن آلات نسبت به روش های سنتی شکل گرفت به طوری که توزیع کنندگان سنتی از فروش کالای خود عاجز ماندند. طولی نکشید که بعد از توسعه روش های جدید، تجارت چین نیز دستخوش تغییرات بزرگی شد و بزرگترین فروشگاه اینترنتی آهن نیز در چین شروع به کار کرد. بعد از آن چین تصمیم به توسعه زیر ساخت های آنلاین خود در تمام صنایع گرفت. 

اولین های فروشگاه اینترنتی در جهان

بهترین سامانه های، آهن آنلاین در چین

تعداد تولید کنندگان فولاد در چین روز به روز در حال افزایش است. که خود باعث ایجاد نگرانی در خرید و فروش آهن شده است. تعداد زیاد تولید کنندگان فولاد در چین باعث شده است که رقابت در این صنعت به نسبت سخت باشد. بنابراین تعداد زیادی از این فروشگاه های آهن برای رقابت و حفظ بقای خود با اینترنت روی آورده اند. استفاده از تجارت الکترونیک در صنعت فولاد چین باعث تقویت قدرت توزیع کنندگان، تامین کنندگان و حتی تولید کنندگان صنعت فولاد شده است. در تصویر زیر می توانید 5 تا از بهترین سامانه ها آهن چین را مشاهده نمایید.

بنابراین خرید و فروش آهن آنلاین در تعداد زیادی از کشور ها به صورت آنلاین انجام می شود. و ماهانه بر میزان این مبادلات افزوده می شود. در ایران نیز تعدادی سامانه آهن و پلت فرم آنلاین آهن وجود دارد که خرید و فروش آهن آنلاین با استفاده از این پلت فرم ها صورت می گیرد. فروشگاه اینترنتی آهن آلات شهر آهن یکی از این سامانه های خرید و فروش آنلاین آهن می باشد. از عمده اقدامات شهر آهن می تواند تامین آهن آلات تهران و سایر شهر ها باشد. شهر آهن آمادگی خود جهت تامین آهن اصفهان را اعلام می دارد.

فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین در ایران

بر خلاف کلیه وب سایت های عرضه کننده آهن در جهان، فروشگاه های اینترنتی آهن آنلاین در ایران اقدام به خرید و فروش آهن به صورت اینترنتی نمی نمایند. عمده هدف فروشگاه های عرضه کننده آهن آلات در ایران تنها به ارائه قیمت بروز آهن آلات در سایت محدود می شود. در این روش مشتریان بعد از مشاهده قیمت در صورت تمایل به خرید می توانند از طریق تماس تلفنی اقدام به خرید نمایند. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی آهن، شهر آهن به صورت لحظه ای قیمت تمام محصولات را مشاهده نمایید و به صورت تلفنی اقدام به خرید نمایید. دلیل عدم فروش آهن آلات به صورت اینترنتی نوسانات شدید آهن آلات در بازار می باشد.

خدمات شهر آهن و راه اندازی سامانه اصفهان آهن

شهر آهن یکی از تامین کنندگان و عرضه کنندگان آهن آلات در بازار تهران (مرکز آهن) می باشد. جهت خرید انواع آهن آلات با مشاوران مرکز آهن شهر آهن تماس بگیرید. میلگرد، نبشی، تیرآهن، ورق سیاه، ورق رنگی و ورق گالوانیزه از جمله محصولات شهر آهن می باشد. در آینده ای نه چندان دور شهر آهن با راه اندازی سامانه اصفهان آهن امکان خرید و فروش اینترنتی آهن آلات در اصفهان (تامین آهن اصفهان ) را میسر می سازد.

آهن آنلاین قیمت میلگرد

شما می توانید قیمت میلگرد را به صورت لحظه ای در سایت شهر آهن در قسمت قیمت میلگرد مشاهده نمایید. برای سفارش و دریافت مشاوره نیز می توانید از طریق شماره  های درج شده در سایت به صورت لحظه ای اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین شهر آهن نمایید.

نوشتن دیدگاه